Jak rozdělujeme naše vína?

Naše kolekce bílých vín je rozdělena do 3 řad, a to řadu bílou, černou a zlatou.

bílá řada

Bílá řada se vyznačuje nejlepším poměrem cena/kvalita. Jedná se o lehčí, dobře pitelná vína pro každodenní prochutnávání. Obvykle obsahují méně alkoholu a chutnají širokému okruhu milovníků vína.

černá řada

Černá řada obsahuje vína vysoké kvality s dobře rozpoznatelnou odrůdovostí. Jsou vhodná pro posezení s přáteli nebo rodinou u dobrého jídla, jelikož zůstává výrazná jejich chuť i vůně.

zlatá řada

Naše nejvyšší řada vín je Zlatá řada, jelikož nejlépe vystihuje vůni a chuť konkrétních odrůd. Vína mají vysokou kvalitu, jsou plná a zapamatovatelná. Mnoho z nich se také řadí mezi vína přívlastková, jako je výběr z hroznů či pozdní sběr. Mohou sloužit k pití při slavnostních okamžicích nebo jako dárek k jakékoli příležitosti.

 

Většina našich vín má vlastnosti přívlastkových vín, tedy v obchodě byste je našli pod přívlastky jako pozdní sběr či výběr z hroznů. Z důvodů zjednodušení administrativní zátěže jsme se je však rozhodli zatřízovat do přívlastků pouze některá vína a ta ostatní zůstávají jako moravská zemská vína.

Vína nabízíme v kompletní škále od suchých, přes polosuchá a polosladká až po sladká. Kromě vín bílých u nás najdete i vína růžová a speciality, mezi které se řadí například naše novinka Perlizzo nebo “dezertní” Bobuláč.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení