3 hodnocení

Dámská jízda

Výběrový set těch nejlepších vín pro - DÁMSKOU JÍZDU.  

Pořádná dámská jízda si říká o pořádné víno. Vybrali jsme pro Vás ty nejoblíbenější kousky našich něžných zákaznic. Rosé, Pálava a zase Rosé, co víc si můžete přát.

Sada obsahuje: 

  • 2x Perlizzo Merlot Rosé 2018
  • 2x Pálava 2018
  • 2x Zweigeltrebe Rosé 2018
Skladem
1 220 Kč –10 % 1 098 Kč
Kategorie: Degustační sety
Dámská jízda
Novinka Tip
1 220 Kč –10 %

Perlizzo Merlot Rosé 2018

Perlizzo Merlot Rosé je jemně perlivé růžové víno, v jehož neodolatelné vůni naleznete zejména tóny lesních plodů. V chuti lze rozeznat jahody, maliny či ostružiny, díky čemuž se víno dokonale hodí na každodenní popíjení. Ideální teplota vína při podávání je 6-8 stupňů, je tak třeba ho před konzumací řádně nachladit. Růžový Merlot je zpravidla víno syté růžové až lososové barvy, s vůní červených lesních plodů, malin a jahod. Chuť je ovocná, připomínající malinový nebo jahodový kompot, v dochuti jsou cítit nejčastěji tóny malin a červeného grepu. Merlot rosé je osvěžující, lehké a ovocité víno. Skvěle se hodí na letní posezení spojené s grilováním či piknikem nebo na každodenní prochutnávání.

POPIS OBRÁZKU

Pálava 2018

Pálava 2018 je polosladké víno ročník 2018. Obec Hrušovany nad Jeviškou, trať Zámecký kopec, barva sytě žlutá, ve vůni najdete bezinky a v chuti rozinkové tóny.

POPIS OBRÁZKU

Zweigeltrebe Rosé 2018

Zweigeltrebe - Rosé – polosladké – ročník 2018 je Moravské zemské víno. Vyniká dokonalou višňovou vůní a višňovo-třešňovou chutí. Má růžovou barva s tóny oranžové, čímž připomíná barvu lososa.

POPIS OBRÁZKU